Jmenuji se Kirja Taitava a je mi 12 let. Na tomto blogu nejdete mé povídky všeho druhu, jednodílné i vícedílné, krátké i dlouhé. Najdete zde i mé zážitky, básničky a názory, odkazy na mé oblíbené stránky a informace o mně. Budu ráda za každý komentář. Komentáře beru jako důkaz, že jste při čtení neumřeli nudou a máte dost sil, napsat, co si o tom myslíte:) S jakýmkoli dotazem, připomínkou či upozorněním se, prosím, obrať na Kirjabooks@gmail.com

Mé sny

26. června 2015 v 10:23 |  já-Kirja
Co bych si v životě nejvíc přála...? Nad tím přemýšlím dost často a dnes do mého seznamu přibyl další sen. Navštívit The Making of Harry Potter.
Jo, teprve dneska jsem zjistila, že to existuje, ale chci se tam podívat. Harryho Pottera čtu pořád dokola, totálně ho zbožňuju a je to mých nejoblíbenějších sedm knih na sětě.

Mám i další sny. Vydat knihy, mít dobrou rodinu, hrát dobře na foukací harmoniku, naučit se na klarinet...
A všechny se mi zdasjí být stejně vzdálené.:( Ale rozhodně bych chtěla, aby se mi splnily. Fakt závidím té blogerce, která se šla podívat na místo, kde je to takhle kouzelné:) Opravdu to musel být parádné zážitek, pro mě by to byl jeden z nejlepších dnů, protože HP miluju.

Některé mé sny byly nesplnitelné. Třeba do třetí třídy jsem toužila, být upírem. Jo, totálně jsem zbožňovala upíry, rakve, zuby:D Ale pak se to pomalu vytrácelo a já se rozloučila se svými imaginárními upírřími kamarády. Možná někde v nějakém maličkatém pidimini kousíčíčku duše doufám, že se jednou stanu upírem, ale přesto vím, že to prostě není možné a že upíři neexistují. :) Ale vemte si to... Chcodit v noci s ostrými špičáky, být silná a mocná královna upírů, to jsem si myslela, že jsem:D Chech. Kolik příběhů jsem sepsala o sobě, jak vládnu armádě upírů. Kolik situací jsem v duchu "prožila" s upíry:D A jsem teď upír? Hádejte:P Možná ještě mám ty povídky o slavné, silné, mocné, chytré, hezké, mladé, obávané, krvelačné, silné a bůhví co ještě královně upírů...

Ale doufám, žeč se mi mé sny splní, i když se mění mé zájmy a tím pádem sny pořád přibývají:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama